Popcorn 

    Klasickou pochúťkou na Vašich akciách je bezpochyby čerstvo napečený popcorn. Kukurica, z ktorej pripravujeme pukance, má priaznivý dopad na zažívanie vďaka vysokému podielu vlákniny, vitamínom skupiny B (B1 a B2), draslíku či železu. Naproti tomu obsahuje len minimum tuku. 

    Neobsahujú lepok, čo určite uvítajú všetci, ktorí musia zo zdravotných dôvodov dodržiavať prísny bezlepkový stravovací režim.  Popcorn sa pripravuje zahrievaním zrniek kukurice na malom množstve tuku s príchuťou, čo spôsobí jej puknutie. Puknuté zrnko, sa zmení na penovité zrnko a dostane charakteristický tvar najčastejšie motýlikovitý, alebo do tvaru kvetu.

    Zabezpečíme výrobu čerstvých a voňavých pukancov, priamo na Vašej akcii na certifikovanom  stroji a s originálnymi surovinami.

 Nasladko či naslano?

    V ponuke u nás nájdete jedny aj druhé. Detičky ocenia  samozrejme farebný a sladučký popcorn. Ostatným prídu na chuť skôr klasické slané.  

 

Prešov, Košice, Bardejov, Humenné, Vranov nad Topľou, Trebišov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Lipany, Michalovce, Stropkov, Svidník, Medzilaborce,