Skákacie hrady    

     Ponúkame Vám na prenájom nafukovacie hrady na spestrenie Vášho podujatia, kde sa budú mocť deti do sýta vyšantiť. Naše atrakcie môžete využívať ako vonku tak aj v interiéri, kde bude zabezpečený dostatočný priestor na zábavu ale hlavný dôraz kladieme na zabezpečenie bezpečnosti. 

    Na základe toho je potrebný rovný, suchý povrch. Na zabezpečenie správnej činnosti atrakcie je potrebný neustály prívod 220V. V prípade, že nebude možné zabezpečiť el. energiu ponúkame zapožičanie elektrocentrály za poplatok. V prípade, že ste si vybrali neváhajte nás kontaktovať.

Prešov, Košice, Bardejov, Humenné, Vranov nad Topľou, Trebišov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Lipany, Michalovce, Stropkov, Svidník, Medzilaborce,

Skákací hrad XXL 

    Nafukovací hrad je vybavený slnečnou clonou, ktorá zabraňuje rozpálenie skákacie plochy pri horúcich letných dňoch. Je pripevnená na ôsmich miestach veľkým suchým zipsom a je ňou možné jednoducho a rýchlo odstrániť. Bočné steny su opatrené sieťou. Prenájom hradu v cenníku.

    Rozmery: 5 x 4 x 3 m   - 20m2

    Vhodné pre deti od 2 - 10 rokov

Veľká dvojšmýkalka  

    Skvelá nafukovacia dvojitá šmýkalka, ktorá má  zadnej časti plochu na skákanie, s minihorolezeckou stenou s výstupom na hornú časť šmýkalky. Prenájom šmýkalky v cenníku.

    Rozmery: 6 x 2,2 x 2,9  -13 m2

     Vhodné pre deti od 2 - 10 rokov

                                                                                                       

 

Malý skákací hrad   Michalovce

 

    Malý skákací hrad je určený pre najmenšie detičky. Hrad je vybavený malou šmýkalkou a zo strán je zabezpečený ochrannou sieťou. Prenájom hradu v cenníku.

   Rozmery: 3,3 x 2,3 x 2,3 m   - 7,5m2