Skákacie hrady    

    Ponúkame Vám na prenájom nafukovacie hrady na spestrenie Vášho podujatia, kde sa budú mocť deti do sýta vyšantiť. Naše atrakcie môžete využívať ako vonku tak aj v interiéri, kde bude zabezpečený dostatočný priestor na zábavu ale hlavný dôraz kladieme na zabezpečenie bezpečnosti. 

    Na základe toho je potrebný rovný, suchý povrch. Na zabezpečenie správnej činnosti atrakcie je potrebný neustály prívod 220V. V prípade, že nebude možné zabezpečiť el. energiu ponúkame zapožičanie elektrocentrály za poplatok. V prípade, že ste si vybrali neváhajte nás kontaktovať.

Prešov, Košice, Bardejov, Humenné, Vranov nad Topľou, Trebišov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Lipany, Michalovce, Stropkov, Svidník, Medzilaborce,

Skákací hrad XXL 

    Nafukovací hrad je určený predovšetkým na väčšie podujatia prenájom pre obce, firmy ale aj rodinné oslavy. Spolu  s veľkou šmýkakou tvoria dvojicu, na ktorých sa Vaše detičky poriadne vyšantia.

Prenájom hradu v cenníku.

    Rozmery: 5 x 4 x 3 m   - 20m2

    Vhodné pre deti od 2 - 10 rokov

Veľká šmýkalka  

    Veľká nafukovacia šmýkalka je určená na väčšie podujatia prenájom pre obce, firmy ale aj rodinné oslavy. Prenájom šmýkalky v cenníku.

    Rozmery: 6 x 3,5 x 6 m                                                                                 

 

 

Malá dvojšmýkalka  

    Skvelá nafukovacia dvojitá šmýkalka prenajímaná predovšetkým na rodinné oslavy a menšie podujatia. V zadnej časti plochu na skákanie, s minihorolezeckou stenou s výstupom na hornú časť šmýkalky. Prenájom šmýkalky v cenníku.

    Rozmery: 6 x 2,2 x 2,9m  -13 m2

     Vhodné pre deti od 2 - 10 rokov

                                                                                                       

 

Malý skákací hrad   Michalovce

 

    Malý skákací hrad je určený pre najmenšie detičky. Prenajímaný je predovšetkým na rodinné oslavy a menšie podujatia. Hrad je vybavený malou šmýkalkou a zo strán je zabezpečený ochrannou sieťou. Prenájom hradu v cenníku.

   Rozmery: 3,3 x 2,3 x 2,3 m   - 7,5m2